Back to Question Center
0

Semalto ekspertas - Kaip veikia įspėjimai apie sukčiavimą internete?

1 answers:

Vagims lengviau kontroliuoti virtualias pinigines, kurias žmonės turi interneteper internetą. Kai turime, jie išgabens jo turinį be savininko suvokdami, kad jis praėjo. Tiems yra blogesnė padėtiskurie nežino, kada jie ketina tapti sukčiavimo aukomis. Iki 2000 m. Ši problema buvo tokia plati, kad JAVieškoti interneto nusikaltimų skundų centro (IC3). IC3 veikia kaip tarpininkavimo tarnyba, kuri gauna ir priima visus sukčiavimo skundusataskaitos, susijusios su internetu.

"Customer Success Manager" Semalt Skaitmeninės paslaugos, Max Bell, teikia vertingų idėjų apie sukčiavimą internete ir tai, kaip tai išvengti.

internetas kaip vagių žaidimų aikštelė

Kadangi internetas yra informacijos šaltinis, jis veikia kaip puiki platformaiš kurių sukčiai priima savo aukas. Sukčiavimas - tai neteisingai pateiktos tiesos arba nuslėpimas svarbių faktų, dėl kurių nukentėjo aukosimtis veiksmų, kurie galų gale jiems kainuotų.

tapatybės vagystė ir sukčiavimas

Net atsargūs žmonės yra tapatybės vagystės aukos. Skimming yra procesas, kurisnaudoja elektroninius įtaisus, kurie neteisėtai saugo ir gauna kredito kortelių informaciją vartotojams po pirkimo. Pretekstas yra kai kas norsragina kortelės savininką apsimeta, kad jis yra bendrovės atstovas, ir reikalauti, kad duomenys būtų atnaujinami pretenzijos būdu. Kai vagys pavogstapatybę, jie gali naudoti šią informaciją, kad sukliudytų suklastotų vardų vardus.

Vartotojai gali apsisaugoti, naikindami visus reikalingus laiškus ir kvitus.Pridėkite apsauginius klavišus prie privačių el. Laiškų. Jei kas nors bijo kredito kortelių skaitymo, jie turėtų pasirinkti mokėti naudojant grynuosius pinigus. Niekada neduokiteasmenine informacija, neatsižvelgiant į situacijas.

Sveikatos draudimas Tapatybės sukčiavimas

Prarastos ar pavogtos draudimo kortelės gali atsirasti sukčiavimo atvejais. Sukčiai tęsiasitaps sudėtingesnė, kaip 2004 m. atvejis, kai nesumokėtos draudimo išmokos sudarė 30 milijonų JAV dolerių. Draudimo tapatybės sukčiavimas galirezultatas iš telemarketingo, šlamšto el. laiškų ar nepatogių darbuotojų. Pastaroji gali sukurti klaidinančios informacijos apie pacientų įrašus taką..

Žmonės turėtų saugoti savo medicininius dokumentus, draudimo informaciją ir ktdokumentai toli nuo vagių. Visi draudiminio reikalavimo numeriai, kurie nenaudojami, turi smulkinti. Pacientai turi susilaikyti nuo sveikatos draudimo pasirašytidraudimo liudijimai. Jie turėtų žinoti, kiek jie gali iš anksto sumokėti iš savo kišenės.

Pranešimai, siekiant sumažinti pasikeitimą

Įspėjimai dėl sukčiavimo internetu praneša asmenims apie jiems įtariamą veiklą,leidžiant jiems greitai reaguoti. Vartotojas nustato konkrečią veiklą, kurią vagys bando pasiekti. Sąskaitos savininkas, bankas arbaorganizacija nustato parametrus, kaip ir kada ir kaip pranešimas aktyvuojasi ir pasiekia savininką. Parametrai leidžiaorganizacijos stebėti veiklą. Bet kokie sandoriai už šių parametrų sukelia pranešimą. Tai leidžia vartotojui atsakyti, arjie patvirtina arba nepatvirtina minėtą veiklą. Kredito kortelių įmonės taip pat padeda išvengti tapatybės vagystės, pritaikydamos vartotojąpranešimai. Šios įmonės pažymi bet kokią veiklą, kuri neatitinka savininko profilio. Tačiau veiksmas priklauso nuo klientopastangos pateikti skundus ir pranešimus apie įtartiną veiklą.

Veiksmai

Jei pasirodys įspėjimas apie sukčiavimą internete, nedelsdami atsakykite į jįminimizuoti įsibrovėlio veiklą paskyroje. Tada sukurkite sukčiavimo įspėjimą apie kredito ataskaitą, kuri bet kada grąžina naują pranešimąyra nauja kredito prašymo eilutė. Prašykite kopijos iš kortelės įmonės peržiūrėti ir atpažinti bet kokią veiklą. Kai kurios kompanijospasiūlyti galimybę įšaldyti kreditą kredito ataskaitoje. Tai apriboja, kas turi prieigą prie ataskaitos.

Ataskaitų apie tapatybės sukčiavimą

Kuo anksčiau vienas reaguoja į nesąžiningą veiklą, tuo greičiau jis gali kontroliuotijų duomenų naudojimas. Pirmasis žingsnis yra ataskaitų teikimas apie tapatybės vagystę kredito biuruose. Po pranešimo jie užkerta kelią bet kokiamnaujos paskyros atidarymas po aukos vardu. Kitas žingsnis - įspėti valdžios institucijas.

Svarbiausia yra susisiekti su kredito kortelių bendrovėmis. Galimaturėsite keisti paskyras, prisijungimus ir slaptažodžius. Be to, susisiekiant su telefono kompanija gali dirbti su savininko pranašumais, nes jie gali padėti praneštibet kokių pakeitimų naudotojas. Jie padės stebėti pareiškimus ir ataskaitas.

November 28, 2017
Semalto ekspertas - Kaip veikia įspėjimai apie sukčiavimą internete?
Reply