Back to Question Center
0

Semalto ekspertas - Ką reikia žinoti apie sukčiavimą internete

1 answers:

Sukčiavimas internete reiškia nusikaltimą, kurio metu vykdytojas suplanuoja sistemąvieno ar daugiau parametrų taikymas, siekiant neleisti individualiam turtui ar bet kokiam kitam palūkanų turiniui priskirtiTeisingo klausimo pateikimas, todėl pateikiami klaidingi duomenys.

Vartotojams ir įmonių savininkams padidėjus vartotojų pasitikėjimui internetukaip priemonę, skatinančią sandorius: draudžiama veikla, naudojant tą patį kanalą, auga. Daugeliu atvejų internetas įjungtasapgaulingos veiklos yra sunku atsekti ir pareikšti ieškinį, ir jie yra skirti kapitalui intensyviai.

Jasonas Adleris, ekspertas iš Semalt "Skaitmeninės paslaugos" pritaikė keletą įtikinamų faktų apie sukčiavimą internete, kad padėtų jums būti pasiruošę atakoms.

Nuo interneto įsilaužimo į kenkėjiškų programų problemas prasidėjo interneto nusikalstamumassusirūpinti 2000-ųjų pradžioje. Kai kuriose situacijose klausimas buvo suvokiamas kaip problemos sprendimas, o nedidėja interneto svarba kasdieniame darbe. Įmonių per didelis priklausomumas elektroniniu paštu ir didžiulis skaičiusinterneto vartotojų padidino finansines akcijas. Pavyzdžiui, 1999 m. Sugedęs virusas sukėlė 80 USD žalą.

Vertybinių popierių sukčiavimas yra veikla, kurioje kaltininkai siūlo didžiules investicijasgalimybės ar schemos, skirtos destabilizuoti rinką siekiant didelio pelno.

Tapatybės sukčiavimas įvyksta tada, kai užpuolikas gauna duomenis be žiniossavininkas ir naudoja duomenis asmeninėms naudoms, konkrečiai, finansinei naudai..

2001 m. IFCC interneto apgaulės ataskaita parodė, kad interneto aukciono sukčiavimas buvolabiausiai tęstinis nusikaltimas yra 43 proc. skundų. Be minėtų rūšių nusikaltimų, svarbus sukčiavimasSkundai dėl konfidencialumo sukčiavimo, sukčiavimo kreditinėmis kortelėmis ir prekių apmokėjimo.

2003 m. IFCC interneto ataskaita parodė, kad 50 proc. Interneto klastotojųbuvo Teksaso, Kalifornijos, Floridos, Niujorko ir Ilinojaus gyventojai. Ataskaitoje taip pat pavaizduota, kaip sunku buvo nustatyti nusikaltėliusšių nusikaltimų.

JAV departamento duomenimis, internetiniai sukčiavimo atvejai yra šieyra dabartiniai neteisėtos veiklos, vykdomos per internetą, pavyzdžiai:

Rinkos manipuliavimas ir saugumo sukčiavimas yra du atvejai, kuriuos parodė Los Andželas.Pirmuoju manipuliavimo rinka scenarijuje pažeidėjai galėjo išparduoti pajamas iš akcijų pardavimo, kurių vertė padidėjo nuo 8 USDiki 15 dol. per 45 minučių trukmę.

Kitoje situacijoje daugiau kaip 100 JAV karių buvo tapatybės vagystės aukos.Vykdytojai socialinio draudimo numerius ir šių karininkų vardus iš interneto gavo iš interneto, o vėliau juos panaudojotapatybės, taikomos kreditinėms kortelėms.

1999 m. FTB buvo labai įsitraukusi į populiarią "kompiuterio virusas, kuris elektroniniu paštu rėmėsi pornografinių medžiagų platinimu. Per porą dienų 19 procentų JAVįmonės ir 1,5 milijono dalykėlių buvo šio laiško aukos.

Įsilaužėliai taip pat inicijavo išpuolius prieš Jungtinių Valstijų vyriausybes. Per porametų užpuolikai galėjo užkrėsti kompiuterius, priklausančius Pentagonui ir kitoms valdžios institucijoms.

November 28, 2017
Semalto ekspertas - Ką reikia žinoti apie sukčiavimą internete
Reply