Back to Question Center
0

Semalt: viskas, ką reikia žinoti apie pasikartojančius interneto programų saugumo atakų atvejus ir jų išvengimo būdai

1 answers:

Išaugo kenkėjiškų programų rašytinis nukreipimas į Windows, o ne "Mac"sistema praeityje paliko daugybę technologijų guru, norinčių išsiaiškinti tendencijų priežastis. Daugelis teigė, kad tai gali būti dėl stiprumo"Mac", o kiti tai matė daugelio "Windows" naudotojų rezultatas, todėl tai buvo naudinga interneto svetainių įsilaužėlių veiklai.Deja, "Mac" populiarumas yra susijęs su padidėjusiu Trojos arklių ir susijusių kenkėjiškų programų skaičiumi, galinčiu jį pakenkti.

Igoras Gamanenko, Klientų sėkmės vadovas Semalt ,daugiausia dėmesio skiriama poreikiui apsaugoti ne tik naršykles, bet ir žiniatinklio programas.

Svetainių įsilaužėlių varomosios jėgos šaltiniai

Kai vartotojai duos jums informaciją, kurią norite saugoti savo duomenų bazėje, jie turi lūkesčiųkad ji liktų konfidenciali. Kas nėra žinoma, yra tai, kad svetainės įsilaužėlis kažkur kainuos jūsų svetainėje, ieškant silpnųnurodo išnaudoti. Bet kuris iš šių būdų galėtų įkvėpti savo ketinimus.

  • Įrodykite savo gabumus bendruomenei
  • .
  • Padarykite žalą savo įmonei per duomenų bazės naikinimą
  • Pilferio naudotojo duomenys.
  • Atsisiųskite kritinę informaciją, kuri bus parduodama juodojoje rinkoje. Tokiu atveju,jie nepalieka jokių pėdsakų ir ilgą laiką daro žalą
  • .

Priežastys, kodėl interneto hakeriai taiko paraišką

1. Populiarumas yra pagrindinė priežastis. Kai sukūrėte sėkmingą internetąSvetainėje turi būti konkurentų, kurie jaučiasi blogai, ir turi daryti viską, kas įmanoma, kad liktų aktualūs.

2. Politiniai priežastys..Tai liudija tokios grupės kaip Anoniminis orkestraskurių motyvacija puolime vyriausybes ir religines organizacijas, yra pareiškimai.

3. Blogi darbuotojai taip pat kartais susiduria su nepasotininkais.

Dažniausiai pasikartojantys įsilaužimo išpuoliai

1. SQL injekcijos atakos

Šiuo atveju ataka duomenų bazėje yra pavogti, sunaikinti ar modifikuotivartotojo informacija. Pavyzdžiui, svetainės įsilaužėlis gali koreguoti įmonės finansinius rezultatus ir taip pat pavogti svarbią informaciją apie klientuskaip kredito kortelių numeriai.

2. Cross-Site Scripting Attacks

Tai apima įvedimą kenkėjišką kodą, kuris vykdo aukos pusėje.

3. Paskirstytos tarnybos nusižengimai

Tai apima tūkstantį IP adresų, skirtų srautui užplūsti, sukūrimą.Dėl to svetainė sulėtėja arba tam tikru laikotarpiu nepasiekiama.

4. "Cross Site" prašo klastotės atakų

Naudotojas yra priverstas atsisiųsti nuorodą ar vaizdą per autentišką sesiją, kuri padedavykdant kenkėjiškus išpuolius.

Jūsų turto ir naudotojų apsaugos būdai

Neturint programuotojų, kurie yra apsupti visų pirmiau minėtų pažeidžiamumų, nėra programuotojųnorėčiau rizikuoti jo pastangomis. Dėl to būtina įtraukti prevencijos priemones nuo pradinių etapų iki galutinių. Kai kuriesprendimai pritaikyti konkrečioms užduotims, o kiti - nuolat. Kodų, jų nuskaitymo ir klaidų ieškojimo programų apžvalgaturi būti atliekamas per visą programos gyvavimo ciklą. Jei ieškote konkrečių atakų sprendimų, galite pasirinkti iš to, kaip jį įgyvendintiCAPTCHAS, saugomų procedūrų naudojimas su automatiniais parametrais arba interneto programų ugniasienės naudojimas, kuris stebi ir blokuoja potencialąatakos.

November 28, 2017
Semalt: viskas, ką reikia žinoti apie pasikartojančius interneto programų saugumo atakų atvejus ir jų išvengimo būdai
Reply