Back to Question Center
0

Semalt: saugokitės šių 6 internetinių sukčių

1 answers:

Pastaraisiais metais kibernetiniai nusikaltėliai paveikė daugybę internetinių įmonių ir asmenų. Interneto svetainės ir paslaugos leidžia mums lengviau apmokėti sąskaitas, nusipirkti mūsų mėgstamiausius daiktus, rezervuoti viešbučius ir atlikti įvairias užduotis. Tuo pačiu metu, jums užstrigę įsilaužėliai, ir jūs nesuprantate, kas vyksta. Įrankių ir metodų išpuoliai skiriasi nuo tradicinių ataku pardavėjų iki kenkėjiškos programinės įrangos ir nuotolinėms programoms. Kai kurie žmonės taip pat užmezgę išradingus apgaulingus apgaulingus pranešimus iš nežinomos pasaulio vietos .

Oliver Kingas Semalt klientų sėkmės vadybininkas apibrėžia 6 internetinius sukčiavimo atvejus, kurie šiandien yra daugiau nei pavojingi .

1. Tarptautinė loterija

Scammer ir įsilaužėliai dažnai būna Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kanadoje. Jie naudojasi tiesioginiais elektroniniais laiškais ar telefonais, norėdami paskatinti vartotojus nusipirkti aukšto lygio loterijas. Jie apsimeta, kad galite laimėti kažką neįprasto per šias loterijas. Daug žmonių patenka į spąstus ir išleidžia tūkstančius dolerių pagal šias schemas. Federalinė prekybos komisija (FTC) teigia, kad dauguma reklamos kampanijų greičiausiai bus telefoninės .

2. Suklastotas virusas (tampa tikras)

Tiesa, technologiniai produktai ir gaminiai dažnai kuria virusus ir kenkėjiškąsias programas. Jei matote, kad jūsų kompiuterinė sistema veikia netinkamai arba ji užrakinta, yra tikimybė, kad ji turi virusą. Turėtumėte kuo anksčiau įdiegti antivirusinę programinę įrangą. Tačiau kai kurie "netikri virusai" taip pat gali užpulti jūsų kompiuterines sistemas. Jie sulėtino jūsų įrenginio greitį ir esate priversti įdiegti konkrečią programinę įrangą. Dėl to, suklastoti virusai tampa tikraisiais ir pavogs jūsų slaptą informaciją. Vienintelis šios problemos sprendimas yra tas, kad neįdiegiate programinės įrangos, kurioje nesate įsitikinę..

3. Gera ketina neteisingai

Kartais sukčiai laikomi labdaros organizacijų atstovais. Jie nori, kad padėtumėte nelaimės, teroristinių išpuolių ar epidemijų aukoms. Dažniausiai įsilaužėliai įsibrauna žmones, kurie nori išspręsti regioninį konfliktą. Taigi, jūsų geri ketinimai klysta, nes praranda didelę sumą ir negauna rezultatų .

4. Saugumo pažeidimas

Jei kas nors siunčia jums el. Laiškus, sakydamas, kad pažeidėte įmonės taisykles ir taisykles, neturėtumėte jaudintis. Daugybė Holivudo filmų vaizduoja, kaip žmonės įsiveržia įsilaužėliais, kurie pretenduoja būti policijos pareigūnai ar apsaugos darbuotojai. Nei viena oficiali nepriima atskirų el. Laiškų. Jie vietoj to atlieka didžiulius tyrimus ir tiesiogiai pasiekia jus. Jūs neturėtumėte siųsti pinigų asmeniui, kuris pretenduoja būti apsaugos pareigūnas. Nereikia nerimauti, net jei jis sako, kad esate saugumo problemų auka.

5. Naujas darbas

Keitimasis interneto rinkodaros sukčiavimu siūlo užimtumą ir bilietus neturtingiesiems ir neturtingiems žmonėms. Būti bedarbiais yra vienas didžiausių prakeikimų absolventui, tačiau tai nereiškia, kad jūs siunčiate savo pinigus nežinomam asmeniui. Kai kurie sukčiai paprašo jūsų užsiregistruoti į savo svetaines ir pateikti savo CV. Gerai tęsti ir išsiųsti savo CV, tačiau nieko nereikėtų mokėti, nes nė viena gerbiama kompanija neprašo savo darbuotojų mokėti už darbą. Ir jei jums paprašyta ka nors sumokėti prieš pradėdami samdyti, yra tikimybė, kad įsilaužėlis stengiasi pavogti pinigus .

6. Internetinė mergina

Daugybė žmonių kasdien registruoja pažinčių svetaines. Jie nori turėti gerą partnerį tiek romantiškoje, tiek vedyboje. Bet kuriuo iš būdų, interneto pažinčių svetaines nėra gerai eiti su. Sukčiavimai ir įsilaužėliai dažnai gaudo žmones per šias svetaines. Jie pirmiausia tampa tavo draugais, apsimeta miela ir žavinga mergaitė. Tada jų tikslas yra užmegzti santykius su tau ir paprašyti šiek tiek pinigų. Jei kas nors sako, kad jam kyla problemų, galite jam padėti, bet nesiųskite pinigų į jų banko sąskaitas .

November 28, 2017
Semalt: saugokitės šių 6 internetinių sukčių
Reply