Back to Question Center
0

Semalt: kaip elektroniniai nusikaltėliai gali apgauti internetinius sukčiai?

1 answers:

Internetas visiems atvėrė neribotas galimybes. Tai paprasta. Tai yrapatogus. Nuostabu. Galite apsipirkti, mokėti sąskaitas, žiūrėti filmus, gauti naujienas, rezervuoti, dirbti kelyje ir daug daugiau. Kaip visuotinėgyventojai nurodo naujus interneto naudojimo būdus, kibernetiniai nusikaltėliai yra vilkdami, o ne statydami, jie siekia sukčiai, apgaulingai ir pavogti. Taigi,kaip pasislėpti nuo internetinių sukčių

Na, atsakymas yra paprastas: susipažinkite su įprastais interneto sukčiavimais, kuriuos nurodė Max Bell,Klientų sėkmės vadovas Semalt ,ir tu nebūsi auka.

elektroninis sukčiavimas sukčiavimu

Šiais metais (2017 m.) Išsiųstų apgaulingų laiškų skaičius buvo 155% didesnis nei buvopraeitais metais. Sukčiavimas dėl piktnaudžiavimo grindžiamas ryšiais, padarytais per socialinės žiniasklaidos tinklą arba elektroniniu paštu. Čia nusikaltėlis bandoįtikins jus atskleisti savo kredito kortelės numerį, banko duomenis, prisijungimo duomenis ar kitus asmeninius duomenis. Galite būti reklamuojamas paspaudus anuoroda Tai būdas paskleisti jūsų sistemoje kenkėjišką programinę įrangą. Turėdami gera ir atnaujinta antivirusinę programą, turėtumėte tai padarytineleiskite šio sukčiavimo.

Nigerijos 419 sukčiai

Šis sukčiavimas paprastai susijęs su širdies skausmingu el. Laišku, tekstiniu pranešimu, laišku arbanet socialinės žiniasklaidos sąskaitos pranešimą, kurį išsiųs nelaimės motina. Ji tvirtina, kad ji yra turtinga paveldėtoja, verslo ponia arba vyriausybės pareigūnasprašydami padėti jai susigrąžinti pinigus, po kurių jūs gaunate vienkartinę sumą. Čia sugautas: jūs padedate sumokėti tam tikrą mokestį, o tada gausitedidelė dalis.

Sveikinimo atvirukų kova

Pagal šią schemą jūs gaunate "nekenksmingą" sveikinimo atviruką iš draugo. Tačiau anuoroda, kuri, jei spustelėjus, įdiegia kenkėjišką programą, yra įterpta kažkur į atviruką. Kenkėjiška programa gali būti bet kokia iš nepatogių programųkuris paleidžia iššokančius arba netikėtus langus žiniatinklio naršyklėje. Blogiausiu atveju, tai gali būti ransomware - visi košmarai.

Kreditinė kortelė sukčiai

Kai sunku atsikratyti laiko, žmonės naudojasi kita taktika finansinei paramai gauti.Tačiau galite gauti pasiūlymą, kuris yra per daug geras, kad būtų tiesa. Paimkite šį pavyzdį: sėdinatės kabinoje ant galinės bagažinės, kai eisi namogaukite pranešimą, kad turėtumėte iš anksto patvirtintą paskolą su mažu susidomėjimu..Nepamirškite šio sukčiavimo. Naudokitės sveiku protu.

loterijos sukčiavimas

Gali būti seniausia interneto sukčiavimo. Tai pateikiama el. Paštu. Pranešimas yra paprastas:jūs laimėjote piniginį prizą loterijoje ar labdaros turnyruose, bet norėdami reikalauti savo pinigų turite sumokėti mokesčius už apdorojimą arba kažkąšioje eilutėje. Jūs būsite nustebintas laimėtojų, laimėjusių be faktiškai dalyvaujančių, skaičių.

"Hitman" sukčiavimas

Tai yra tiesioginė prievartavimas. Kaltintysis grasina nužudyti tave, jei nesumokės.Jie pasakytų, kad jie buvo įdarbinti pirmiausia, kad juos nužudytumėte, tačiau jie ("hitmenai"), manydami, kad jūs mokate jiems palikti jusramybėje. Tai baisu tai, kad jie gali perskaičiuoti savo gyvenimo veiklą.

romanų sukčiavimas

Tai skirta pažinčių svetainėms. Schema gali būti vykdoma mėnesius tiksliai ir tiksliaiapgaulė. Potencialus partneris lėtai pasitiki savo dovanomis. Tada vieną dieną jie teigia esanti kritinę. Dažnai giminaitisbūtų sergate arba jų verslas sustojo dėl grynųjų pinigų trūkumo. Tada jūs prašoma išsiųsti pinigus, kurie bus grąžinti.

Užimtumo sukčiavimas

Čia jūs gaunate naujienas apie tai, kad esate pelningas darbas su išankstine atlyginimais. Ten yrayra sugavimo, nors. Norint užtikrinti darbą, turite sumokėti tam tikrą mokestį.

Kelionių sukčiavimas

Atrodo švenčių metu, pavyzdžiui, vasarą ar Kalėdas. Čia jums pažadėta geraKelionių paketas labai pigiai. Norėdami išvengti aukos, peržiūrėkite minėtos svetainės apžvalgą. Tai gali sutaupyti pinigų.

Kiti sukčiavimo atvejai

  • Suklastota svetainė pirkinių internete sukčiai - visame pasaulyje prekės ženklų ir preys kopijas nieko neįtariainternetiniai pirkėjai, norintys pirkti naujus daiktus.
  • Fake news scam - savaime suprantama.
  • suklastotas antivirusines programas
November 28, 2017
Semalt: kaip elektroniniai nusikaltėliai gali apgauti internetinius sukčiai?
Reply