Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: nori nukentėti nuo kibernetinių nusikaltėlių? - Niekada niekada neskaitėte šio straipsnio!

1 answers:

Laikui bėgant, internetas padarė mūsų gyvenimus lengva. Viskas dabarprieinama internete, ir mes negalime sustoti prieigai prie daugybės produktų ir paslaugų. Tuo pačiu metu tai tiesaišaugo internetinių sukčiavimo ir apgaulingų veiksmų skaičius.

Ross Barber, "Customer Success Manager" Semalt ,pastebėjo, kad tokiomis aplinkybėmis jums gali būti neįmanoma saugiai prisijungti, nepamiršdami šių dalykų:

tapatybės vagystė

Tapatybės vagystė taip pat vadinama "tapatybės sukčiavimu". Tai yra nusikaltimas, kuriameįsilaužėlis bando gauti jūsų asmeninę informaciją naudodamas socialinės žiniasklaidos svetaines ar el. laiškus. Jis gali gauti jūsų socialinio draudimo numerį, kreditąkortelės duomenys ir vairuotojo pažymėjimo numeris. Kai jis arba ji gauna jūsų informaciją, jis gali būti naudojamas ką nors nelegaliai įsigyti, o jūs tai padarysiteturite sumokėti pinigus iš savo kišenės. Štai kodėl jūs privalote apsisaugoti nuo tokių vagysčių ir neturėtumėte pasidalyti jaisinformacija su bet kuriuo kitu internetu. Galite nustatyti įsilaužėlių ar sukčiai, jei neatsakote į nežinomus el. Laiškus, telefono skambučiusar pranešimus. Taip pat svarbu, kad nenurodytų savo banko duomenų nežinomam asmeniui..

Išankstinio mokėjimo sukčiavimas

Sukčiavimas avansu yra vienas iš labiausiai paplitusių sukčiavimo tipų. Tai paprastaireiškia, kad aukoms suteikiama didelė dalis pinigų sumos už mažiausią išankstinį mokėjimą. Žmonės lengvai patenka į spąstusįsilaužėlius, nes jie nori uždirbti kažką per trumpą laiką. Jei atliksite mokėjimą, yra tikimybė, kad įsilaužėlis išnyks su jūsųpinigus, ir jūs niekada negausite atsakymo iš jų. Šis sukčiavimas paprastai prasideda nuo įsilaužėlio, kuris kreipiasi į asmenį el. Paštu, socialinėje žiniasklaidojesvetainę ar "WhatsApp". Jei kas nors prašo iš anksto sumokėti, niekada neturėtumėte įstrigę tokiais triukais, nes jis ar ji turi būti įsilaužėliu.Garbingos kompanijos ir pardavėjai niekuomet neprašo savo klientų ka nors sumokėti iš anksto.

sukčiavimas kreditine kortele

Kredito kortelių aukos tapo JAV ir Kanados gyventojaisukčiavimai. Tokio tipo sukčiavimas paprastai apima mokėjimo kortelę, pvz., Debeto kortelę ar kredito kortelę, kaip sandorio šaltinį. Įsilaužėliai gali paprašytipasidalinti savo kredito kortelės duomenimis el. paštu arba interneto svetainės nuorodomis. Svarbu, kad jūs saugotumėte savo informaciją ir nepaskirstytų jąsu trečiąja šalimi internete. Nors kredito kortelių sukčiavimo atvejų tikimybė ribota tik iki kelių procentų, tai gali būti didžiulėfinansiniai nuostoliai, nes nesąžiningas sandoris negali būti grąžintas. Pastaraisiais mėnesiais daugiau nei dvidešimt procentų amerikiečių prarado didelęsuma dėl kredito kortelių sukčiavimo. Dėl šios rūšies sukčiavimo Jungtinės Karalystės žmonės praėjusiais metais prarado daugiau nei 500 mln.

Jei pametėte kortelę arba ji buvo pavogta, turite kreiptis į artimiausiąbanko filialas, kad jis būtų užrakintas. Yra tikimybė, kad įsilaužėliai naudos jūsų kreditinę kortelę, kad atliktų kažką neeilinio.

November 28, 2017
Semalt Ekspertas: nori nukentėti nuo kibernetinių nusikaltėlių? - Niekada niekada neskaitėte šio straipsnio!
Reply