Back to Question Center
0

Semalt ekspertas apibrėžia 12 patarimų, kurie padės išvengti cyberstalking

1 answers:

Cyberstalking gali būti siaubingas, bet jei budi, galite būti saugūs internete.

Ryan Johnson "Senalt" "Semalt" pardavimų vadybininkas, galite naudoti savo mobilųjį telefoną, planšetinį kompiuterį ar protingą laikrodį, apsaugodamas savo tapatybę, nuosavybę ir sveikatą:

# 1. Apsaugokite savo namų adresą

Užpildę formas internete, naudokite P.O. dėžutė arba darbo adresas ir niekada jūsų namų adresas yra atvirai prieinamas.

# 2. Slaptažodis apsaugo visas paskyras

Naudokite slaptažodį viskam, įskaitant savo mobilųjį telefoną, el. Pašto paskyras, banko sąskaitas ir kredito kortelių sąskaitas. Saugus slaptažodis suteikia jums mažesnę apsaugą nuo to, kas nori jus pakenkti.

# 3. Ieškokite savo vardo ir telefono numerio internete

Ieškodami savo telefono numerio ir vardo internete galite sustabdyti "cyberstalker" sukūrimą iš jūsų sukurto craigslist paskyros, tinklaraščio ar tinklalapio.

# 4. Patikrinkite laiškus, skambučius ir tekstus, reikalaujančius informacijos

Cyberstalkers dažnai kelia bankų atstovus, komunalines paslaugas teikiančias įmones, kredito kortelių įmonių atstovus ar mobiliojo ryšio paslaugų teikėjus, kad pavogtų asmeninę informaciją. Jei gaunate įtartiną pranešimą, ignoruokite jį ir tiesiogiai paskambinkite bankui ar bendrovei.

# 5. Apsaugokite savo socialinio draudimo numerį

Nenurodykite savo socialinio draudimo numerio, jei nesate tikri, kad jie tikrai dirba bendrovei. Niekada nepateikite savo socialinio draudimo numerio į svetainę, nebent tai patvirtinta įmonės ar vyriausybės agentūros.

# 6. Naudokite nemokamus registro skaitiklius įrašykite srautą į savo tinklaraščius ir interneto svetaines

Naudokite stat skaitiklį, kad nustatytumėte, kas apsilanko jūsų svetainėje ar tinklaraštyje. Šie skaitikliai įrašo IP adresą, miestą, datą, būseną, laiką ir naudotojų interneto paslaugų teikėją..

# 7. Stebėkite savo kredito statusą

Verslo specialistai ar viešosios akys turi stebėti savo kredito būklę du kartus per metus, ypač jei yra galimybė cyberstalking. Nemokamos kredito ataskaitos kopijos yra prieinamos kartą per metus iš kredito biurų. Kredito biuro ataskaitos gavimas nepakenks jūsų kredito reitingui.

# 8. Iš naujo nustatyti slaptažodžius po skyrybų ar suskaidymo

Susisiekite su savo banko ir kredito kortelių kompanijomis ir praneškite jiems, kad jūsų ex arba buvęs sutuoktinis neturi teisės susipažinti su jūsų paskyromis. Net jei suskaidymas būtų draugiškas, būk saugus ir saugus save.

Jei norite būti ypač atsargiems, įsigykite naują mobilųjį telefoną ir naujas kredito korteles ir atlikite šiuos pakeitimus kuo greičiau.

# 9. Pakeiskite visas savo paskyras, jei įtariamasis cyberstalking

Atnaujinkite visas savo paskyras. Jei esate tikras, kad esate "cyberstalked", patikrinkite savo kredito balą ir suraskite naują banką. Neabejotinai šį žingsnį reikia imtis, jei mėnesį pastebėjote daugiau nei du įtariamus įvykius.

# 10. Ar jūsų kompiuteris yra profesionaliai patikrintas

Kai žinote, kad esate "cyberstalked", turėtumėte manyti, kad jūsų kompiuteris yra pažeistas. Paimkite savo kompiuterį ir kitus įrenginius profesionalams ir patikrinkite juos kirminams ir šnipinėjimo programoms.

# 11. Greitai pasikalbėkite su cyberstalker

Kai žinote, kad esate "cyberstalked", greitai elgdamiesi ginti savo tapatybę ir finansinį saugumą. Kuo greičiau veiksite, tuo sunkiau persekioti, todėl jūs būsite mažiau įdomus tikslas.

# 12. Gaukite daug emocinės paramos

Piktnaudžiavimas gali būti emociškai apmokestinamas ir sukelia nemažą nerimo nerimą. Jei galite, samdykite terapeutą, kuris specializuojasi nelaimingų atsitikimų darbe.

"Cyberstalking" yra sunkus nusikaltimas policijai užkirsti kelią, todėl jums reikės stengtis sugrąžinti savo gyvenimą kartu. Tačiau nepamirškite: jūsų cyberstalker turi tik tiek jėgų, kiek leidžia jums.

November 28, 2017
Semalt ekspertas apibrėžia 12 patarimų, kurie padės išvengti cyberstalking
Reply