Back to Question Center
0

Semalt Ekspertas: 4 tipai internetinio nusikalstamumo, su kuriais galite susidurti šiandien

1 answers:

Kadangi internetas ir toliau sujungia daug kompiuterių, įsilaužėlių ir kitų kibernetinių nusikaltėliųir toliau kurti naujus metodus savo poreikiams patenkinti. Įrankiai, kuriuos įsilaužėliai naudoja, išlieka patrauklios, kaip technologijų pažanga. Kada messukūrėme tinklalapius, mažai manome, kad įsilaužėlis gali pašalinti daugybę vertingos informacijos iš kompiuterinės sistemos. Kaip rezultatas,jūsų elektroninės prekybos svetainės ir jūsų klientų saugumas labai priklauso nuo administratoriaus.

Norėdami išvengti šių atvejų, visada svarbu įtraukti tam tikras konkrečiaspriemones prie interneto ir kompiuterių programų. Štai kodėl Rossas Barberis, "Customer Success Manager" Semalt ,nurodė populiariausias su kompiuteriu susijusias apgaulės rūšis:

1. Sukčiavimas

Šis nusikaltimas reiškia, kad naudojami padirbti ar klonuoti tinklalapiai. Įsilaužėjas ar elektroninis nusikaltimasuž motyvo gali sukurti puslapius, kurie yra identiški tam tikros žiniatinklio formos arba prisijungimo formos puslapiams. Po šio kanalo, scammertada ieškos būdų, kaip nukentėti nukentėjusieji paspaudžia šias nuorodas. Ši technika ypač padeda vogti asmeninę informaciją, pavyzdžiuislaptažodžius ir kreditinės kortelės informaciją.

2. Įsilaužimas

Įsilaužimas yra vienas seniausių interneto sukčiavimo atvejų. Įsilaužimas susijęs su neteisėta veiklaatvykimas į kompiuterinę sistemą ir atlikti tam tikras tipines neteisėtas veiklas sistemoje. Daugiausia įsilaužimų atvejų yra netinkami ketinimaiuž asmens, kuris žaidžia hakes. Įsilaužimas palengvina daugybę masinių nusikaltimų ir sukčiavimo. Pavyzdžiui, įsilaužėliai gali gauti prieigą prie skirtingo bankoPrisijungti prie įvairių simbolių. Šie prisijungimo duomenys gali būti prieinami tamsoje žiniatinklyje asmenims besivystančiose šalyse, kurie perveda pinigusbe pėdsakų.

3. Tapatybės vagystė

Asmeninė informacija gali greitai išeiti per kompiuterinę sistemą. Pavyzdžiui,įsilaužėliai gali naudoti paprastus būdus, tokius kaip SQL Injection, ir gauti įrašą į duomenų bazę, kurioje yra pilna atitinkamos klientų informacijos. Kaip rezultatas,įsilaužėlis gali keisti, įkelti, atsisiųsti ar ištrinti failus pažeidžiamame žiniatinklio serveryje. Be to, įsilaužėlis taip pat gali atlikti keletą neteisėtų veiksmųpvz., pavogti asmeninę informaciją, naudojamą kitose interneto sukčiavimo srityse.

4. Interneto svetainių klonavimas

Kai kurie elektroninių nusikaltėlių įgūdžiai toli gražu neatspindi. Pavyzdžiui, tenyra atvejai, kai įsilaužėliai kuria svetaines, kurios yra kitos svetainės dublikatas. Standartiniai ketinimai už šį triuką gali apimti tam tikrą poreikįatakuoti pažeidžiamus asmenis. Kitais atvejais jie apgaudinėja žmones į apsipirkimą kai kuriuose jų klonuotuose parduotuvių puslapiuose, tik pavogdami daug pinigųiš jų. Kitais atvejais asmeninė informacija taip pat gali pasisavinti įsilaužėlių.

Išvada

Sukčiavimo internetu atvejai didėja, kai vyksta kompiuterių sistemų tobulinimas.Yra daugybė atvejų, kai žmonės vykdo kibernetinio saugumo operacijas pavojingoje valstybėje. Visais šiais atvejais žmonės, pavyzdžiui, įsilaužėliaiir sukčiai atlieka svarbų vaidmenį. Žinios apie kompiuterių sukčiavimo tipus ir formas gali būti naudingos sistemos veikimui. InKitais atvejais kompiuterinis sukčiavimas yra pagrindas, per kurį žmonės gali rasti ir automatizuoti hakerius, pvz., sukčiavimu. Šis vadovas gali padėti žiniatinklio administratoriuiar tinklaraštininkas padidina priemonių, skirtų visiškam įsilaužimui, saugumą.

November 28, 2017
Semalt Ekspertas: 4 tipai internetinio nusikalstamumo, su kuriais galite susidurti šiandien
Reply