Back to Question Center
0

Pavargau, kad bagažinės bankai? Susipažink su Semalt vadovu

1 answers:

Sukčiavimo internete veiksmai pasikartoja nuo sukčiavimo. Internetelaukas yra didžiulis ekonominis šaltinis, turintis begalinį rinkos potencialą. Daugelis svetainių ir e-komercijos įmonių naudoja šį kanaląiš daugybės klientų per internetą. Finansų įstaigos, pvz., Bankai, turi internetinę platformą, kurioje gali būti dauguma sandoriųatsirasti Bankai kenčia nuo daugumos įsilaužėlių pažeidimų, taip pat sukčiavimo internete atvejus, kurie linkę pavogti milijonus bankųinstitucijos, taip pat patys asmenys, atliekantys verslo procedūras.

Tačiau sukčiai ir kiti nusikaltėliai turi galimybę pasinaudoti šia platforma. Labiausiaisukčiavimo atvejai kilę iš bankininkų arba įsilaužėlių bankų svetainių. Sukčiavimas apima klonų puslapių ir konkrečios kloninės svetainės kūrimąbankas. "Įsilaužėliai" gali naudoti tokius metodus kaip šlamštas arba naršyklių priėmimas, kad apgaudinėtų jų atsparias aukas į vertingos informacijos teikimąį padirbtą puslapį. Kaip rezultatas, asmeninės bankininkystės informacija išpuolių įsilaužėliams, kur jie gali nukreipti tūkstančius tokių asmenų. Bankailinkę patirti nuostolių, taip pat draudimo įmones, draudžiančias jas tokiems nusikaltimams.

Yra daug būdų, kuriais gali būti sukčiaujama. Tai labai svarbu žinotijuos užkirsti kelią pavojingiems atakoms. Kai kurie iš šių metodų sutampa, o kiti apima vieną ar du iš šių metodų derinį.

Max Bell, vienas iš pirmaujančių ekspertų Semalt ,Pateikia supratimą apie šiuos sukčiavimo būdus:

  • Dragnet metodas

Šis metodas apima suklastotą el. Pašto paslaugų teikėjo siuntimo paslaugą. Tada galite tai padarytipasirodo kaip teisėtas korpusinis skyrius, kuriame siųstuvas siunčia laiškus, tęsia banko logotipus ir kitą patikimumo informaciją. Tikslasčia siekiama suvilioti dalykus į klientų informacijos teikimą. Kai kurie iš dažniausiai naudojamų masinio šiukšlėjimo procedūrų naudoja šį metodą.

  • Ratuko ir ritės metodas

Šis metodas reiškia tam tikrą tiesioginį nukreipimą. Įsilaužėliai gali turėti tam tikrą kontaktinę informacijąnuo aukos jie šnipinėjo. Tada jie gali paskatinti tam tikrus tikslius informacijos iš vartotojo gaunamus būdus. Asmeninė informacijapvz., banko prisijungimo duomenys, skirti prisijungti prie interneto, gali išsisukti tokiu būdu.

  • Lobsterpot metodas

Šis metodas sukuria suklastotas svetaines, kurios atrodo kaip teisėti puslapiai. Kiekviename puslapyjeiššokantis langas ir paslauga veikia kaip teisėta banko svetainė. Taikant siaura nišą, elektroninis nusikaltėlis gali sugebėtinaudoti šlamšto metodus, kad auka galėtų atsakyti į el. laišką arba atlikti banko procedūrą dėl netikro domeno.

  • Gillnet Phishing

Šis metodas apima tam tikro scenarijaus ar kodo įvedimą nukentėjusiojo naršyklėje. Kaip rezultatas,kyšininkas gali susipažinti su klavišų paspaudimais lankydamasis teisėtų bankų tinklalapių. Be to, juos galima peradresuotiį netikra svetainę.

Išvada

Sukčiavimas internete yra dažnas klausimas, su kuriuo susiduria dauguma bankų institucijų. Daug žmoniųkiekvieną dieną kenčia nuo įsilaužėlių ir kitų kibernetinių nusikaltėlių, kurie atlieka kai kuriuos šiuos nesąžiningus sandorius, padarinius. Sukčiavimas ir šlamštasatakai parodo klientams informaciją ir duomenis šiems žmonėms, kurie linkę atsikratyti daug pinigų. Galite sužinoti apie sukčiavimą ir sukčiavimąnaudodamiesi šiuo vadovu. Be to, jūs taip pat galite apsaugoti savo ir jūsų klientų bankines procedūras, taigi padidinsite kai kuriasinterneto saugumo priemonės jūsų svetainėje.

November 28, 2017
Pavargau, kad bagažinės bankai? Susipažink su Semalt vadovu
Reply