Back to Question Center
0

Kas yra interneto sukčiavimas? - Semalt duoda atsakymą

1 answers:

Internetas yra didžiulis ekonominis šaltinis, kuris daugeliui naudos vartotojams. Daugelis žmonių gali pasinaudoti rinkos potencialu, kurį turi internetas. Įmonės, kuriose naudojamos e-komercijos svetainės, gali gauti klientų iš viso pasaulio. Daugeliu atvejų žmonės kuria svetaines su galutiniais vartotojais. Yra labai maža tikimybė apsvarstyti, kaip pagerinti jūsų svetainėje saugomą elektroninį saugumą. Tačiau, suprasdami interneto sukčiavimą, galite apsaugoti savo elektroninės komercijos svetainę naudodamiesi daugybe būdų, kaip išvengti piktnaudžiavimo.

Žinios apie sukčiavimą internete gali būti naudingos svetainės bendrai rinkodaros metodams, tokiems kaip Search Engine Optimization (SEO), priklauso nuo svetainės saugumo funkcijų efektyvumo. "Google" gali pažymėti svetainę kaip nesaugią, dėl kurios kai kurie pirkėjai gali daryti įtaką svetainėje. Taip pat svarbu nedelsiant pranešti apie sukčiavimą internete. Galite išsaugoti savo klientų ir elektroninės komercijos verslo saugumą.

Ross Barber, "Semalt" klientų sėkmės vadybininkas, siūlo apsvarstyti tokius interneto sukčiavimo tipus:

  • Įsilaužimas. Įsilaužėliai yra kompiuterių specialistai, kurie gali manipuliuoti sistemomis ir gauti be leidimo patekti į daugumą sistemų..Buvimas nuo įsilaužėlių yra svarbus. Įsilaužėliai gali padėti verslui prarasti savo paslaugas dėl DoS atakų. Kitais atvejais interneto sukčiavimas, pavyzdžiui, kredito kortelių vagystė, vyksta per įsilaužėlių pagalbą. Labai svarbu saugokitės kompiuterių įsilaužimo būdų, tokių kaip SQL Injection ir Cross Site Scripting (XSS). Savo klientams taip pat galite sukurti informavimo kampaniją, įspėdama apie svarbius patarimus, kaip saugiai laikytis.
  • Šlamštas. Šlamšto žinutės yra el. Laiškai, kurie dažniausiai turi tam tikrą neaiškų motyvą dėl jų buvimo. Spameriai naudojasi įvairiais būdais, kad jų temos spragtelėtų nuorodas, kurios yra linkusios kenkti ar sukelti kenkėjišką poveikį. Pavyzdžiui, jose gali būti Trojos arklys, kurios gali sugadinti aukos kompiuterį ir atmesti vertingos informacijos. Šie virusai taip pat gali sugadinti visą failų sistemą, dėl kurios paslaugų nukentėjusysis kompiuteris neteko.
  • Sukčiavimas. Sukčiavimas - tai metodika, kurią dauguma sukčiavimų naudoja tam, kad apgaudinėtų žmones į prisijungimo duomenis. Tai taip pat gali sugadinti kitą svarbią informaciją, taip pat padaryti daug kitų hacks. Sukčiavimas apima dubliuotų tinklalapių kūrimą. Tada hakeris turi ieškoti būdų, kaip suklaidinti auką, kad suklastotą tinklalapį kaip teisėtą. Tada vartotojai gali gauti vientisą prieigą prie kliento duomenų be jo sutikimo
  • .

Išvada

Kibernetinis saugumas yra būtinybė daugumoje elektroninės komercijos svetainių. Svarbu, kad būtų sukurta saugi svetainė nuo įsilaužėlių kūrinių, taip pat ir tokia, kuri leistų klientams pirkti be daugybinių įkėlimų. Todėl svarbu turėti tam tikras tinkamas žinias apie sukčiavimą internete. Daugybė šlamšto ir įsilaužimo atvejų atsiranda dėl nepakankamo supratimo apie artėjančius išpuolius. Dėl to kibernetinio saugumo būklė išlieka labai pavojinga. Šiame vadove yra svarbūs interneto sukčiavimo patarimai. Kai taikysite šias priemones, negalėsite susidurti su tokiais klausimais, kaip kredito kortelių vagystė ir tapatybės vagystė.

November 28, 2017
Kas yra interneto sukčiavimas? - Semalt duoda atsakymą
Reply