Back to Question Center
0

Interneto sukčiavimas ir internetinė sauga - Patogūs "Semalt" patarimai visiems interneto vartotojams

1 answers:

Jei reguliariai naudojate internetą ir konkrečiai el. Laiškus, tai jūs turite žinotielektroninio pašto sukčiavimo ir interneto sukčiavimo.

Sukčiavimas internetu yra sukčiavimo rūšis, kuri įvyksta įvairiais būdais. Jis svyruoja nuointerneto sukčiavimo el. pašto grėsmių; deja, nėra nustatytų taisyklių ir nuostatų, kad būtų užkirstas kelias interneto sukčiavimui ir interneto sukčiavimui. SukčiavimaiNieko nesustabdykite, kad gautumėte slaptą informaciją ir kredito kortelės duomenis. Jie yra protingi, tačiau tai nereiškia, kad jūs negalite nustatyti vagių.Visada galima atsikratyti jų ir saugoti jūsų informaciją, ypač jei turėtumėte atsižvelgti į šiuos patarimus, kuriuos pateikėAleksandras Peresunkas, Klientų sėkmės vadovas Semalt Skaitmeninės paslaugos.

Ieškokite įsteigtų įmonių ar pardavėjų

Spręsdami su internetinėmis bendrovėmis, svarbu ieškoti įsitvirtinusių pardavėjųar įmonės. Dėl to jūs galite samdyti gerą verslo advokatą arba buhalterį, kuris padėtų jums susipažinti su dokumentais. Įsitikinkite, kad pažįstate viskąapie pardavėjo vietą, telefono numerį ir el. pašto adresą. Dėl to galite užduoti keletą klausimų prieš užbaigdami sandorį. Tai gali skambėtikaip jūs daug paklausė prieš priimdami jų pasiūlymą, bet niekada nevėlu, nes norite saugiai naudotis internetu..Taip pat turėtumėteĮsitikinkite, kad perkate firminius daiktus, o ne vietinius produktus. Jei pardavėjas siūlo vietinius produktus be garantijos,tai gali būti nerimą keliantis ženklas.

Nors net ir knygų, kuriuose rašoma apie internetinius sukčiavimus, dažnai verslininkainepavyko identifikuoti tinkamų pardavėjų. Todėl prieš atlikdami sandorį turite atlikti pardavėjo tyrimą. Dauguma žmonių nerūpiatlikite daug tyrimų, nes jie jaučia, kad tai yra daug laiko. Leiskite man pasakyti, kad būtina saugiai naudotis internetu. Jei esateKreipdamiesi į kai kuriuos naujus pardavėjus, prieš apmokėdami mokesčius, turite pateikti savo asmeninę informaciją, asmens tapatybės kortelę ir užpildyti adresą. Jei tunusprendė ką nors nusipirkti iš konkretaus pardavėjo, svarbu žinoti prekę, jos kainą ir prekės ženklą. Kai kurie sukčiai bandoparduoti žemos kokybės ar pasibaigusius produktus; Įsitikinkite, kad įsigytas prekes yra geros būklės, o jo kaina neturėtų būti didesnė už rinkąnorma.

Būkite atsargūs dėl nepageidaujamų el. Laiškų

Jau kurį laiką žmonės skundžiasi dėl nepageidaujamų el. Laiškų. Tu turėtumnesupraskite tų laiškų, nes jie gali pavogti jūsų asmeninę informaciją ir kredito kortelės duomenis. Įsilaužėliai bando sulaikyti žmones elektroniniu paštupriedai ir panašūs daiktai; svarbu, kad nebūtų atsisiųsti nieko, kuris buvo gautas iš nežinomo el. pašto ID. Užsisakant internetu,turėtumėte naudoti savo kredito kortelės numerį tik tada, kai tinkamai patikrinote svetainę. Svarbu ne įterpti savo kredito kortelęišsamią informaciją arba PayPal ID svetainėje, kurioje nesate įsitikinę.

Niekada nedėkite savo pinigus

Taip, niekada neturėtumėte traukti savo pinigų, nes tai pavojinga. Dauguma nusikaltėliųieškokite mokėjimų per tiesioginius banko pervedimus, o jei susitinkate su bet kuria iš jų, turite kreiptis į savo advokatą.

November 28, 2017
Interneto sukčiavimas ir internetinė sauga - Patogūs "Semalt" patarimai visiems interneto vartotojams
Reply