Back to Question Center
0

Ar yra kokių nors būdų apsisaugoti nuo sukčiavimo internete ir tapatybės vagystės? - Semalt duoda atsakymą

1 answers:

Internetas yra pilnas visų rūšių žmonių. Visame internete yra daug žmonių, kurieišleidžia nemiegančias naktis, bandydamas atlikti tam tikrus interneto sukčiavimo tipus. Yra daugybė interneto sukčiavimo formų. DaugumaElektroninių saugumo problemos kyla iš įsilaužėlių, nepageidaujamo e. pašto platintojų ir kitų kibernetinių nusikaltėlių darbų. E-komercijos svetainės saugumas yrasvetainės admin rankas.

Žemiau pateikiami keletas patarimų, kuriuos siūlo Aleksandras Peresunkas Semalt Klientų sėkmės vadybininkas, kuris padės išvengti interneto sukčiavimo.

1. Sužinokite, kaip nustatyti apgaulingų ir šnipinėjimo bandymų bandymus.

Žynių spąstaiyra skirti išbandyti ir gauti papildomos informacijos iš asmens, nes jų internetinė sąskaita kitoje organizacijoje buvo įsilaužta arbapatirti duomenų pažeidimą. Šie išpuoliai priverčia individą pateikti asmeninę informaciją, siūlydami klaidingus pažadus. Asmuo turėtųišduoti minimalią informaciją apie save įmonėms ar verslui, nebent bendrovė gali paaiškinti, kodėl jai reikia informacijos.Visada, teisėta įmonė galės aiškiai paaiškinti ir atsakyti į visus klausimus.

2. Naudokite tvirtus ir saugius slaptažodžius.

Naudojant tvirtus slaptažodžius, kurie sujungia raides,specialūs simboliai, kepurės ir skaičiai yra vienas iš būdų apginti save nuo sukčiavimo internete. Tačiau tiek, kiek slaptažodis yra stiprus, naudojanttas pats slaptažodis keliose svetainėse kelia grėsmę jūsų paskyros saugumui. "LastPass" ir "KeePass" yra keletas paslaugų, kurios padedavienas kurti, saugoti ir valdyti keletą tvirtų visų svetainių, kuriose jis lankosi internete, slaptažodžius.

3. Saugokitės įtartinų laiškų ir priedų.

Asmuo neturėtų atidaryti el. Laiškųar priedus iš nepatikimų šaltinių. Reikėtų atkreipti dėmesį net į el. Laiškus ir priedų failų išplėtimą iš patikimų šaltiniųprieš atsisiųsdami ar atidarę juos, ypač oficialiai ieškomus el. laiškus iš savo banko ar kredito unijos, kuriame prašoma prisijungti ir peržiūrėtijūsų sąskaitos duomenys. Dauguma kompanijų niekada neprašo el. Laiško asmeniui ir paprašo jų patvirtinti savo sąskaitos informaciją. Ir net kadatai teisėta, saugiau lankytis įmonės tinklalapyje arba skambinti įmonei, o ne spustelėti el. laiške pateiktą nuorodą.

4. Būkite skeptiškas, informuotas ir atsargus.

Jei kas nors paprašys jūsų už jus ir jos informacijąnesijaučia teisingai, nedaryk to, kol negalėsite suprasti, kodėl žmogui reikia informacijos. Pasitikėk savo vidiniu instinktu. Taip pat išmoktiį antrą spėjamą reklamą ir pasiūlymus matysite internete. Patikrinkite jų šaltinius. Dažnai daugelyje šių pranešimų bus žodis "sukčiai".Laiku perskaityti Federalinės prekybos komisijos gaires, skirtas apsaugoti save nuo tapatybės vagystės ir federalinės vyriausybės patarimųišvengti interneto sukčiavimo JAV.gov. Jei jūsų tapatybė jau pavogta, praneškite apie tapatybės vagystę.

5. Visur naudokite HTTPS.

Asmenys užtikrina, kad jie yra prijungti prie svetainių,jie lanko per SSL yra saugiausias būdas užtikrinti, kad vienas kalba su teisėta svetaine ir taip pat užtikrintų ryšius su svetaineyra užšifruotos, taigi apsaugo jus nuo sukčiavimo internete.

6. Atnaujinkite savo anti-malware programinę įrangą.

Tačiau virusai ir Trojos arklys yrašiuo metu nėra dažna problema; reikia įdiegti kenkėjiškų programų programinę įrangą savo kompiuteryje. Taip pat įsitikinkite, kad antivirusas yra nuolatinisiki šiol. Ankstyvas antivirusas nėra naudingas.

November 28, 2017
Ar yra kokių nors būdų apsisaugoti nuo sukčiavimo internete ir tapatybės vagystės? - Semalt duoda atsakymą
Reply