Back to Question Center
0

Apsaugokite su Semalt: kaip veikia interneto sukčiavimas

1 answers:

Egzistuoja kelios formos, kuriose sukčiavimas vykdomas internete. Vertybiniai popieriai irVertybinių popierių komisija savo interneto svetainėje nurodo kelis interneto sukčiavimo atvejus. Lisa Mitchell, "Customer Success Manager" Semalt ,trumpai aptarė kai kuriuos iš tų, kurie jums turi būti apsaugoti nuo atakų internete.

Investiciniai pasiūlymai

Tai procesas, kuriame teisėti biržos makleriai kreipiasi į klientus telefonuįtikinti juos investuoti į konkrečias atsargas. Taip pat pritraukė sukčiai, kurie investuotojams naudoja neobjektyvų informacinį biuletenį vieninteliu tiksluvagystės.

Bendrosios sistemos

Tai apima siųsti el. Laiškus atsitiktiniams žmonėms, kurie rodo, kad galite įgytididžiulis pelnas, turintis labai mažą įtaką. Garsiausias yra Nigerijos sukčiavimas, kai reikalaujama, kad el. Laiškas atitektų baimės asmeniuijūsų pagalba pavedinti tam tikrus pinigus į jūsų sąskaitą. Kovotojas siūlo naudoti savo banko sąskaitą, kad pervesti pinigus, o tai iš tikrųjų reiškia,jų tikslas yra apgaudinėti jus laidų mokesčius ir mokesčius. Jei pateksite į jų spąstus, prarasite visas pažangias lėšas.

Investavimo patarimai

Tai pasireiškia bendromis internetinių naujienlaiškių autorių pastangomis ir investicijomisįmonės. Investicinės bendrovės moka šiems rašytojams, kad galėtų parašyti informaciją, kuri palanki investuoti į konkrečią bendrovę.Be to, jie neatskleidžia, kad jiems mokama už jų rekomendacijas. Tai yra nepastovi informacija, kuri gali būti investuotojasdaro prielaidą, kad priimant investavimo sprendimus yra nešališkas.

Aukcionas Sukčiavimas

Tai apima internetinių prekių parduotuves. Daugiausia tai vyksta keturiais būdais.Pirma, pardavėjas perima visus pinigus iš pirkėjų, bet niekada neteikia prekių. Antrasis būdas yra tai, kur pardavėjas pateikia produktąkurių vertė yra mažesnė už reklamuojamą. Šiuo atveju jis pateikia neteisingą informaciją apie produktą siekdamas pritraukti daugiau pirkėjų. Theklientas turi daugiau mokėti. Trečiasis būdas reiškia melą apie pristatymo terminą. Tada pardavėjas pateikia vėliau, nei nurodyta. Galiausiai, apardavėjas gali nepaskelbti kritinės informacijos, kuri galėtų turėti įtakos pirkėjo sprendimui.

Federalinė prekybos komisija ir aukcionų sukčiavimas

Tai apima klaidinančius pardavėjus, pateikiančius pasiūlymus pardavėjo produktamsstumkite kainą iki aukščiausio lygio, kad pašalintumėte kitus konkurso dalyvius, tada atsiimkite pasiūlymus, kad gautumėte produktą už mažesnę kainą ir pagaliau melukad jie galėtų gauti produktus, reklamuojamus teisėtose svetainėse už mažesnę kainą už platformos ribų. Kai jie seka kaltininkus,jie galų gale yra priblokšti.

tapatybės vagystė

Aukos duomenys naudojami norint gauti svarbius dalykus, pvz., Vairuojantlicencijos ir kreditinės kortelės. Visą gautą kreditą vėliau sumoka auka, o įvykdyti eismo pažeidimai yra įrašomi nukentėjusiojoistorija. Auka tik susipažįsta su tuo, kai jiems primenama, kad vėluoja mokėti baudas.

Sukčiavimas

Užpuolikas įtikina auką pateikti konfidencialią asmeninę informacijąapsimeta, kad yra teisėtas subjektas, su kuriuo auka yra susipažinusi, pvz., bankas.

"Cyber ​​Stalking"

Tai reiškia, kad asmuo gali būti grasinamas elektroniniu būdu. Tai gali būti padarytanaudojant elektroninius laiškus, internetą ar kitas elektronines priemones.

November 28, 2017
Apsaugokite su Semalt: kaip veikia interneto sukčiavimas
Reply