Back to Question Center
0

"Semalt" pristatė įdomius faktus apie internetinių nesąžiningų ir sukčiavimų atvejus

1 answers:

Interneto sukčiavimas ir sukčiavimas gali atsirasti bet kuriuo metu. Bet kuris interneto vartotojas yra potenciali auka.Taigi svarbu suprasti, kaip veikia interneto sukčiavimas, kad interneto vartotojai, kūrėjai ir svetainių savininkai galėtų apsaugoti savo sunkiai uždirbtuspinigai.

Aleksandras Peresunkas, Semalt Klientų sėkmės vadybininkas šiame straipsnyje apibūdina bendrus sukčiavimo atvejus ir sukčiavimo atvejus, kuriuos galima susidurti kaip internetu, tiek neprisijungus.

Pirmiausia, tapatybės vagystė reiškia kito asmens asmens duomenų naudojimąpavyzdžiui, socialinio draudimo numerį, mergautinę ar motinos vardą, kad įvykdytų nusikaltimus. Interneto vartotojai turėtų žinoti, kad naudojasi kitų žmonių tapatybeyra labai neteisėta, kaip nurodyta 2010 m. sausio mėn.

Antra, tapatybės sukčiavimas reiškia kito asmens tapatybės naudojimą (armirusiems ar gyvenantiems) arba net suklastotų asmenų tapatybe. Pavyzdžiui, vizos kortelės naudojimas mirusio asmens vardu. internetassukčiavimai ieškojo asmeninės informacijos, tokios kaip vartotojo vardai ar slaptažodžiai, gimimo data, pilnas adresas, socialinio draudimo numeris ir vardaibankininkystės, taip pat kredito kortelių informaciją, internetines paslaugas ir parašus su ketinimais atlikti interneto nusikaltimus.

Trečiasis interneto sukčiavimo būdas susijęs su kredito ir debeto kortelėmis. Debitinė kortelėinterneto sukčiavimas įvyksta tada, kai sukčiai ištrina kortelės informaciją iš juostos ar brūkšninio kodo, kad kartotų kortelę..Tai įvykdyta"nuskaitymo" mašinos naudojimas, kuris nuskaito kredito / debeto kortelės nugarą ir fiksuoja svarbią informaciją (pavyzdžiui, paskyros numerį ir paskyrąpavadinimai) ir be jokio kontakto su kortele. Labai retais atvejais ta pati mašina gali skaityti konkrečios kortelės kaištį.

Be to, piktnaudžiavimas, taip pat žinomas kaip prekės ženklų klastojimas, yra sukčiavimas interneteinternetinių nusikaltėlių tekstinių pranešimų, tinklalapių ir elektroninių laiškų išvaizda atrodyti taip, tarsi jie būtų iš legitinės kilmės. Pranešimai naudojamirinkti jautrius, asmeninius ir finansinius vartotojo duomenis. Pakopiniai tekstiniai pranešimai arba el. Laiškai yra skirti sukelti reakciją išinterneto vartotojas. Atsižvelgiant į tai, turinys gali naudoti toną, kuris reikalauja skubių atsakymų, įdomių ar sutrikdytų informacijos ar naudojimoklaidingi teiginiai ar informacija. Sukčiavimo tekstai dažnai nėra individualizuoti.

Mokestis už išankstinį mokestį yra interneto sukčiavimas, kurį kai kurios įmonės teikia paskolomsasmenims. Pagrindiniai tikslai yra žmonės, turintys blogą kredito reitingą arba kurie negali gauti institucijų ar bankų paskolų. Jie naudoja frazes kaip"Ar neturite kredito reitingo?" arba "Ar bloga kredito istorija?" Kai interneto vartotojas užsikabinęs, sukčiavimai inicijuoja sukčiavimo procesąprašydama gauti vienkartines lėšas iš anksto, kad galėtų gauti paskolą. Gavę pinigų, sukčiai išnyks.

Loterijos (arba prizinis žingsnis) reiškia masinį internetinį sukčiavimą, kai aukosgauti pranešimus elektroniniu paštu, telefonu arba pranešimais, rodančiais, kad jie laimėjo pinigus ar prizus. Nepaisant to, prieš surenkant prizą ar pinigus,auka privalo sumokėti mokesčius arba mokesčius iš anksto. Kai auka nukreipia pinigus, organizavimas dingsta arba netgi reikalaujaDaugiau pinigų. Šiuo atžvilgiu visuomenei pranešama, kad Kanadoje laimėtoms loterijoms ar prizams netaikomi mokesčiai ar mokesčiai.Be to, kaip atsargumo priemonę, interneto vartotojai raginami sekti loterijas, atkreipti ar varžyti, kad jie įeina.

November 28, 2017
"Semalt" pristatė įdomius faktus apie internetinių nesąžiningų ir sukčiavimų atvejus
Reply