Back to Question Center
0

"Semalt" perteikia naudingą informaciją apie sukčiavimą internete ir būdus, kaip apsisaugoti nuo jo.

1 answers:

Laivybos (krovinių) bendrovės žino sukčiavimo atvejus, kai jų tapatybė naudojama socialiniu požiūriužiniasklaidos ir elektroninės komercijos svetaines, kad suklaidintų tūkstančius pirkėjų, kurie šias svetaines šmeižia.

Taip jie paprastai dirba. Jūs einate per e-commerce svetainę, identifikuokiteKą norėtumėte įsigyti, patikrinkite ir atlikite mokėjimo procesą. Tada jūs taip pat gausite el. Laišką, kuriame bus prašoma mokėti už siuntąjis išsiųstas. Nepaisant to, pasigirsta: elektroninis paštas yra ne iš oficialios krovinių kompanijos, o pinigai, už kuriuos prašoma sumokėti, busnegrąžinamas, ir jis taip pat nepadės apdoroti užsakymo. Kiti sukčiavimo atvejai, pvz., Loterijos sukčiavimas, kur jūs esate informuotas, kad laimėjo "sweepstake"loterija ar premija už konkurso, kurio jūs niekada nedalyvavote.

Krovinių bendrovės nepasiūlo trečiųjų šalių (sąlyginio deponavimo) paslaugas. Tokiu atveju nebūtiSaldus kalbėjo apie laidų mokėjimą visiems. Galėtumėte eiti į internetinę sukčiavimą.

Ross Barber, The Semalt Klientų sėkmės vadybininkas pataria atsižvelgti į šią informaciją. Net jei siuntos numeris yra priskirtasgabenimas, neapsigaukite. Produktas gali būti įtrauktas į jūsų pirkinių krepšelį, tačiau iš tikrųjų jis negali būti krovinio rankosebendrovė. Jei kyla abejonių, susisiekite su laivybos kompanija arba apsilankykite jų oficialioje svetainėje. Tai įsitikins, kad laivybos kompanijaturi turimą produktą..Tada galite pailsėti užtikrinant, kad jūsų prekės pateks į jus.

Laivybos ir krovos įmonės daro viską, kas įmanoma, kad būtų užkirstas kelias interneto sukčiavimui.Jų klientų aptarnavimo, teisinių ir saugumo departamentai glaudžiai bendradarbiauja, kad užtikrintų, jog jūs (klientas) žinotumėte apie visas sukčiavimo atvejus ir kaip tai padarytiišvengti jų. Be to, jie bendradarbiauja su tarptautinėmis organizacijomis, tokiomis kaip "eBay", "Amazon", "Western Union" ir net vyriausybėsviskas veikia sklandžiai.

Ką daryti, jei esate auka?

Siekdamos, kad reikalingos valdžios institucijos uždraudžia apgaulingą interneto svetainę, jospasitikėkite, kad praneštumėte apie įtartinus veiksmus. Persiųskite el. Laišką į nurodytą adresą. Atkreipkite dėmesį, kad jūs negausite jokio pranešimoSiųsti el. laišką. Taip pat gali būti naudinga taip pranešti vietos valdžios institucijoms policijai. Buvo keli atvejai, kurieatvedė į areštus. Su blogais vaikeliais, esančiais už barų, galite mėgautis pirkinių internetu patogumais.

informuotumo didinimas

Kaip jau buvo minėta, ypač reikia pranešti apie visus sukčiavimo internete atvejussusijusios su laivybos kompanijomis. Visuomenei sužinojus apie šią grėsmę, šie atvejai tikrai bus praeities dalykai. Čia yrakai kurios priemonės, naudojamos siekiant užkirsti kelią sukčiavimui internete:

  • > įvairių suinteresuotųjų subjektų susitikimai siekiant išspręsti šį klausimą
  • > reguliarūs naujienlaiškiai
  • > gaires dėl to, kaip vyksta laivybos procesas. Tokiu būdu galitelengvai pasakykite apie sukčiavimą.

Apibendrinant, įsitikinkite, kad pasakote draugui apie tai, ką mokotės, kad jie taip pat darytųne tapti auka.

November 28, 2017
"Semalt" perteikia naudingą informaciją apie sukčiavimą internete ir būdus, kaip apsisaugoti nuo jo.
Reply