Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas užtikrina, kad reikia sužinoti apie internetinius sukčiavimus ir nesąžiningus - Štai kodėl

1 answers:

Sukčiavimas internete dažnai vadinamas interneto sukčiavimu arba sukčiavimu. Šio tipo sukčiavimasatsiranda daugelyje formų, pvz., elektroninio pašto šiukšlių. Bauda už naudojimąsi ar suklastotų pašto pinigų pervedimų yra dešimt ar dvidešimt metų kalėjimeJungtinėse Amerikos Valstijose. Sukčiai dažnai pretenduoja būti labdaros organizacijų atstovai ir prašyti jūsų pagalbos dėl aukųstichinės nelaimės, teroristų išpuoliai, regioniniai konfliktai ar epidemijos. Jei esate interneto sukčiavimo auka, svarbu, kad jūs pateiktumėtekaip galima greičiau, ataskaita Australijos elektroninių nusikaltimų elektroninių nusikaltimų tinkle (ACORN). Ataskaitos, siunčiamos į šį tinklą, siunčiami policijaiar žvalgybos agentūros, kad galėtų atlikti tyrimą.

Jason Adler, "Customer Success Manager" Semalt ,daugiausia dėmesio skiriama internetinių sukčiavimų rūšims, siekiant padėti jums apsisaugoti nuo išpuolių.

Dažniausi interneto sukčiavimo tipai yra sukčiavimas internete, sukčiavimas, tapatybės vagystė,ir apsipirkimo bei aukciono svetainių sukčiavimas

internetinės bankininkystės sukčiavimas

Tai apibrėžiama kaip potencialiai neteisėtų priemonių naudojimas turtui, asmeniniam naudojimuiinformacija, turtas ar pinigai iš privačios įstaigos ar įsilaužėlio. Dažniausiai pasitaikantys internetinės bankininkystės sukčiavimo tipai yra mulų įdarbinimas irphishing. Įsilaužėliai dažnai naudoja jūsų slaptą informaciją, pvz., Slaptažodį arba naudotojo vardą, kad galėtumėte pasiekti jūsų duomenis. Jie gali gauti tokią informaciją išsavo planšetinius kompiuterius, mobiliuosius įrenginius ar nešiojamus kompiuterius siunčiate kenkėjiškų programų ir virusų.

Šiomis dienomis daug žmonių naudoja savo mobiliuosius telefonus ir išmaniuosius telefonus, kad galėtų naudotis savo bankusąskaitos. Nusikaltimai žino, kad jiems gali būti sunku pasiekti jūsų informaciją. Taigi, jie siunčia padirbtus el. Laiškus arba prašo paspausti konkretųnuorodos, konfidencialios informacijos atskleidimas. Jūs neturėtumėte atsakyti į nežinomus el. Laiškus. Taip pat svarbu, kad nebūtų spragtelėję nežinomų nuorodųir ignoruok žmones, kurie tęsia jūsų priedų siuntimą.

Kita vertus, sukčiavimas yra bandymas gauti slaptą informaciją, pvz.,vartotojo vardą, slaptažodį, "PayPal" ID ir kredito kortelės duomenis, paslėptus kaip patikimi subjektai elektroniniame ryšyje.

Specializuoti nepageidaujamo e. Pašto filtrai padeda sumažinti apgaulingus el. Laiškus, kurie pasiekia jūsųpašto dėžutės. Taip pat galite įdiegti antivirusinę arba kenkėjišką programinę įrangą, kad jūsų duomenys būtų išsaugoti. AFP siūlo, kad jūs neatsakote įšlamšto el. laiškai ir ištrinti juos kuo anksčiau. Jei yra priedų, niekada neturėtumėte atidaryti tų priedų, kokie jie gali būtinepageidaujamos programos ar virusai.

Apsipirkimų ir aukcionų svetainių sukčiavimas

Įsilaužėliai dažnai naudoja naujausias technologijas, kad sukurtumėte netikras mažmenininkų svetaines, kurios atrodokaip žinomos internetinės mažmeninės prekybos parduotuvės. Jie naudojasi sudėtingais maketais ir dizainais, kad pritrauktų vis daugiau žmonių. Svarbu, kad neturiteį tokias svetaines įtraukite savo asmeninę informaciją, kredito kortelės duomenis arba "PayPal" ID. Visos internetinės aukcionų svetainės turi griežtas taisykles ir taisykles.Sukčiai negali jus atakuoti per šias svetaines, ir jie žino, kaip elgtis su žmonėmis už aukciono svetainių ribų. Galite pasikonsultuoti suAustralijos konkurencijos ir vartotojų reikalų komisija, siekdama sumažinti interneto sukčiavimo riziką. Kai naudojate aukciono svetaines, pvz., "EBay", jie busNeprašykite nieko apie savo kreditinę kortelę ar PayPal.

Bendros konsultacijos

Jei gavote įtartinus el. Laiškus, geriausias ir lengviausias būdas yra ištrintikuo anksčiau. Taip pat svarbu ne spustelėti priedus, išsiųstus per tuos el. Laiškus.

November 28, 2017
"Semalt" ekspertas užtikrina, kad reikia sužinoti apie internetinius sukčiavimus ir nesąžiningus ndash; Štai kodėl
Reply