Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas: kodėl atsiranda sukčiavimo internete?

1 answers:

Sukčiavimas internete sukėlė didelę grėsmę elektroninės prekybos pramonei. Paprastaižiniatinklio valdytojai sužino apie sukčiavimo riziką, kai jie gauna pirmąjį grąžinimą. Nors ši sukčiavimo forma yra įprasta daugelyje regionųpasaulyje, U.S prisiima didžiąją dalį nuostolių iš internetinių sukčiavimo naštos.

Sukčiavimas internete yra įprastas dėl įvairių priežasčių. "Max Bell", "Customer Success Manager" Semalt ,sukūrė svarbiausius internetinius sukčiavimo faktus, siekiant padėti jums įveikti išpuolius.

Pavogtus kreditinių kortelių duomenis lengva pirkti. Interneto sukčiavimas nėra didelis prioritetasklausimas dėl teisėsaugos institucijų sąrašo, nes surinkti pakankamai įrodymų ir išteklių, reikalingų tokiems atvejams persekioti, yra sunku. Kaiprezultatas, kaltinimas yra labai retas.

Kaip veikia sukčiavimas internete

1 etapas:

Kreditinės kortelės informaciją pavogė pavieniai kibernetiniai nusikaltėliai arba didelis tinklasprofesionalių įsilaužėlių.

Paprastai individualūs įsilaužėliai ar kriminaliniai sindikatai atakuoja įmones ir organizacijasgauti bet kokius finansinius ar asmeninius duomenis. Kai jie įsigyja reikiamus duomenis, jie parduoda juodąją rinką. Daugiau duomenųįsilaužėlis turi apie kortelės turėtoją, tuo didesnė informacija apie juodąją rinką.

2 etapas:

Pavogti duomenys parduodami trečiajai šaliai.

Dažniausiai žmonės, kurie pavogia asmeninius ar finansinius duomenis, nėra vienodižmonės, kurie naudoja šią informaciją. Paprastai kuo didesnė ataka, tuo mažiau tikėtina, kad pradinis įsilaužėlis, greičiausiai, naudos duomenis, kad padarytų sukčiavimą.

3 etapas:

Sukčiavimai išbando ir ištraukė kortelę.

Kai sukčiautojai gauna kredito kortelės duomenis, jie atskiria aktyvias korteles nuo neveiklioskortelės. Norėdami sužinoti, ar kortelė yra aktyvi, sukčiavimai internete atlieka nedidelį pirkimą. Jei sandoris bus sėkmingas, jie pradės išnyktikredito kortelė.

Priklausomai nuo to, kiek jų turime, jie gali pasitrauktikaip teisėti kortelės savininkai ir netgi įveikti internetinius sukčiavimo filtrus savo žaidime.

Kodėl interneto sukčiavimo bylose yra retas

Įsilaužimo į kompiuterį įsilaužėliai dažnai yra sudėtingos užduotys dėl daugelio priežasčių. Pirma, antyrimas turi kerti valstybės ir tarptautines sienas, dėl kurių atsiranda jurisprudencijos problemų.

Antra, visada sunku rinkti įrodymus dėl sukčiavimo internetu. Kovotojas, kurisapsimeta kortelių savininku registruos naują el. pašto adresą ir nuomoja pašto dėžutę pagal neteisingą pavadinimą. Tai rodo labai mažai įrodymų, kad būtų galima susietinusikaltimas į sukčiavimą. Dėl to teisėsaugos institucijos gali neturėti pakankamai įrodymų, kad patrauktų baudžiamojon atsakomybėn už nusikaltimą.

Be to, elektroninės komercijos nusikaltimai dažnai yra suvokiami kaip žemos prioritetinės problemos.Taip yra todėl, kad vidutinis pavogtų pinigų kiekis dažnai yra mažas. Tuo pačiu metu auka gali nenorėti siekti klastotojoypač jei kortelės savininkas yra įsitikinęs, kad bankas išdavė kortelę už grąžinimą. Ir lyginant vidurkįpinigų sumos e-komercijos svetainėse praranda apgaulę tais atvejais, kai FTB ir kitos teisėsaugos institucijos diskutuoja savo svetainėse, jūs pradėsitesuprasti, kodėl e-komercijos sukčiavimas yra mažai prioritetinis rūpestis šioms agentūroms. Iš esmės tai nėra tokios agentūros kaip FTBignoruokite tokius atvejus, o jie neturi pakankamai darbo jėgos, kad galėtų pasinaudoti šiais kibernetiniais nusikaltėliais.

November 28, 2017
"Semalt" ekspertas: kodėl atsiranda sukčiavimo internete?
Reply