Back to Question Center
0

"Semalt" ekspertas įspėja apie "Phishing" sukčiavimą ir kenkėjiškų programų "Facebook" nuorodas

1 answers:

Įsilaužėliai ir interneto svetainė persikėlė į socialinės žiniasklaidos platformas, kuriose jie yra virusiniai. Naujos atakos bangos nukentėjo "Facebook" platformoje, kurioje įsilaužėliai visapusiškai kontroliuoja socialinių tinklų naudotojų paskyras, piktnaudžiauja naudotojus ir jų draugus, kuriuose yra apgaulingi pranešimai ir akcijos. Tačiau "Facebook" dirba nenuilstamai, siekdama užtikrinti aukščiausią saugumo lygį savo 1 milijardui vartotojų. Kyla keli klausimai, nes "Phishing" sukčiavimas "Facebook" ir toliau naudoja socialinio tinklo galutinius vartotojus .

Ryan Johnson, Semalt vyresnysis pardavimų vadybininkas, sukūrė keletą įtikinamų faktų, kurie padės apsaugoti jūsų paskyros duomenis.

Būkite budrūs, kai spustelėjote el. Laiškus, siunčiamus iš keistų svetainių, negalima pakankamai pabrėžti, kai kalbama apie internetinį saugumą. Taip pat svarbu, kad jūsų paskyros informacija būtų diskretiška, nes išvengsite jos įkvėpimo keistose svetainėse. Socialinių tinklų vartotojai gali patikrinti, ar jų naršyklės yra saugios, įvedant URL paieškos užklausoje. Algoritmai nustato, kaip saugi svetainė rodoma paieškos užklausoje "saugus, neapsaugotas ir pavojingas ženklas".

Pirmasis šio išpuolio etapas buvo kovojamas su "Facebook" platforma, tačiau įsilaužėliai persikėlė į kitą lygmenį, kur jie siunčia šlamšto el. Laiškus "Facebook" naudotojams. "Spam" el. Laiškai, siunčiami "Facebook" naudotojams, rodo nuorodą, kuri, atrodo, turi parinktį prisijungti..Spustelėjus nuorodą, vartotojai nukreipiami į kenkėjišką svetainės platformą, kur jų konfidencialūs duomenys ir įgaliojimai perkeliami į įsilaužėlių platformas.

Prieiga prie "Facebook" paskyros naudotojų vardų ir slaptažodžių suteiks įsilaužėliams pakankamai laiko prisijungti prie galutinių vartotojų abonementų, skelbti šlamšto vaizdo įrašus, siųsti apgaulingus pranešimus draugams ir atsisiųsti piktybinius kodus, kuriuose prašoma naudotojų asmeninės informacijos ir finansinių duomenų. Vienintelis įsilaužėlių tikslas yra iš jūsų kompiuterio nuskaityti slaptą informaciją ir naudoti ją asmeniniam pelnui.

"Facebook" vaidina svarbų vaidmenį užblokuojant šlamšto atakų atvejus, nustatydamas paskyras, siunčiančias kenkėjiškas nuorodas, ir pašalina visus įrašus iš serverio, kuriame yra bet kurios nuorodos. "Facebookmail.com" yra vienas iš URL, kuris naudojamas nepageidaujamo e. Pašto platintojų, kad apgauti vartotojus. Pasak ekspertų, užpuolikai automatiškai siunčia klaidingus pranešimus vidutiniškai 18 draugų vienu metu.

Kiekvieną kartą, kai "Facebook" panaikina kenkėjiškąsias nuorodas iš savo serverio, kiti saitai yra išdėstyti taip, kad atitaisytų likviduotą, taktika, kuria įsilaužėliai įsitikina, kad jie surenka finansinę ir asmeninę informaciją iš kuo daugiau "Facebook" naudotojų. Tačiau "Facebook" saugumo komanda turi sekti visus netinklinius ryšius, kuriuos daugelyje kompiuterių įsilaužo įsilaužėliai. Pasak ekspertų, "Facebook" vartotojai turėtų atidaryti savo el. Laiškus, siunčiamus "Facebook", atsargiai. "Facebook" siunčia el. Laiškus iš "Facebook.com" URL, kuris taip pat yra originalus tinklo URL .

Jums gali būti nukentėję apgaulingos nuorodos, atidarius nepageidaujamo e. Pašto platintojų siunčiamą šlamštą. Poveikio jausmas gali padėti išvengti to, kad tai įvyktų jūsų draugams, dalijantis pranešimais apie tai, kaip "spammers" pasinaudojo Facebook vartotojais, išsiųsdami jiems šlamšto el. Laiškus. Saugumas yra vienas iš "Facebook" prioritetų. Saugokite savo sąskaitą, įdiekdami kovos su kenkėjišką programą filtrą šlamšto el. Laiškus .

November 28, 2017
"Semalt" ekspertas įspėja apie "Phishing" sukčiavimą ir kenkėjiškų programų "Facebook" nuorodas
Reply