Back to Question Center
0

"Semalt": bendrieji sukčiavimo būdai, darantys įtaką elektroninei prekybai

1 answers:

Atrodo, kad nusikaltėliai traukia alternatyvius mokėjimo būdus, kaip jie yrapuiki vieta sukčiavimui. Nuo 2013 m. Elektroninės komercijos sukčiavimo atvejai padidėjo 19%, kai kiekvieną 100 JAV dolerių, 5,65centai eina į sukčius.

Šis straipsnis, Max Bell, The Semalt Klientų sėkmės vadybininkas paaiškina dažniausiai pasitaikančius elektroninės prekybos sukčiavimo tipus.

tapatybės vagystė

Jie sudaro 71%, 66% sukčiavimo ir 63% vagysčių. Dažniausiai puolatikslinės kredito kortelės. Čia tikslas yra atlikti sandorius su kita identitetu, nes naujos tapatybės atsiradimas yra varginantis.Sukčiai siekia asmeninės informacijos, leidžiančios jiems atlikti šiuos internetinius sandorius. Sukčiavimas yra plačiai naudojamas būdasŽuvis už kliento informaciją iš svetainių. "Pharming" - tai būdas, kuriuo užpuolikas manipuliuoja svetainę, kad nukreiptų klientus į apateiktą tinklalapį, iš kurio jie naudoja slaptažodžius, naudojami tam, kad atitiktų asmens tapatybę. Atakos elektroninės prekybos teikėjams irNaudojant kenkėjišką programinę įrangą atakoms svetaines taip pat patenka į šią kategoriją. "Man-in-the-middle" išpuoliai yra sudėtingesni ir apima sifonavimąduomenų užgrobimas ryšius tarp svetainės ir kliento.

Draugiškas sukčiavimas

Čia klientai užsako prekes ir tada naudoja "traukia" mokėjimo formą kaiptiesioginis debetas arba kredito kortelė. Tada jie pradeda grąžinti mokestį, teigdami, kad jų paskyros informacija buvo sugadinta ar pavogta. Šios rūšysklientai neteisingai grąžinami, tačiau išlaikyti prekes ar paslaugas. Tai vyksta kartu su pakartotiniu gabenimu, kai klientas to nedaronori pasinaudoti savo fiziniu adresu pristatymui. Jie naudoja tarpininkus, kurie naudoja savo duomenis, kad įsigytų produktą..

"Švarus sukčiavimas"

Šiuo atveju įsilaužėlis naudoja kreditinę kortelę pirkimui, bet jie manipuliuojasandorių, apeinančių sukčiavimo aptikimo sistemas, duomenys. Sukčiavimai reikalauja techninės ekspertizės tokio pobūdžiosukčiavimo. Reikia įsisavinti, kaip aptikimo sistemos veikia, ir daug apie pavogtos kortelės savininkus. Tada jie tai naudojateisinga informacija, kad apgauti sistemą. Prieš atlikdami sėkmingą švarų sukčiavimą, jie turi išbandyti kortelę, kad įsitikintumėte, ar ji veikia.

Sukčiavimo sukčiavimas

Galima naudoti visiškai automatizuotą procesą arba gauti tikrus žmones prisijungti kaip prekybininkainaudojant suklastotas paskyras. Tikslas yra surinkti kuo daugiau pinigų iš partnerių programų, manipuliuojant srautu ar statistikaregistracijos formas.

Trianguliacijos sukčiavimas

Tai apima tris procesus. Pirmasis yra sukurti netikrą parduotuvių aukcionąžemos kainos aukštos paklausos prekėms. Antrasis žingsnis yra naudoti pavogtus kreditinių kortelių duomenis ir naudoti iš šių kreditų surinktus pavadinimuskortelės, pirkimai iš realių parduotuvių. Jie užtikrina, kad produktas būtų pristatytas klientui, siekiant užtikrinti patikimumą pirmuoju pirkiniu.Galiausiai, sukčiautojas naudoja pavogtos kortelės informaciją, siekdamas tolesnių pirkimų.

prekybininkų sukčiavimas

Šio tipo sukčiavimas yra nesudėtingas: kyšininkas siūlo prekes mažomis kainomis,bet neteikia juos klientui. Tačiau jie saugo mokėjimus ir nėra unikalūs tam tikram mokėjimo tipui.

Daugiau tarptautinių sukčiavimų

Sukčiavimo paplitimas yra tai, kad trūksta integruotos sistemos, kuri būtų vienintelėvisų sandorių, atliktų daugiau nei 14 šalių ir skirtingose ​​rinkose, apžvalga. 52 proc. Padidino sukčiavimą kaip didelį iššūkį,ir panašus skaičius nežino, kokių įrankių jiems yra skirta už sukčiavimo prevenciją. Kalbos barjerai slopina sukčiavimo valdymąšalyse ir privatiems asmenims.

Įvairūs įrenginiai

Sukčiavimas pasirodė esąs iššūkis bet kuriam pirkėjui. Tačiau, kaip jie priimadaugiakanalė pardavimo terpė, grėsmė turi sustiprėti. Trečiųjų šalių tinklalapiai vykdo sukčiavimo veiklą, po to - mobilieji telefonai,ir galiausiai, prekybininkų tinklalapiai.

November 28, 2017
"Semalt": bendrieji sukčiavimo būdai, darantys įtaką elektroninei prekybai
Reply