Back to Question Center
0

"Semalt": "Apgailestaujama" internete

1 answers:

Sukčiavimas internetu yra šiandien vienas didžiausių interneto pinigų nuostolių. Kainos normaDėl apgaulingų internetinių produktų suklastojimas yra labai pavojingas. Jungtinėse Amerikos Valstijose nuostoliai siekė daugiau nei 525 milijonus dolerių, vidutiniškai 1813 JAV doleriųauka pagal Nacionalinio baltojo kaklo nusikalstamumo centrą. Interneto sukčiavimas Jungtinėse Amerikos Valstijose sudarė apie 90 procentų visos sumosinternetinis sukčiavimas pasaulyje. Ši grėsmė reikalauja ypatingo dėmesio.

Politinės tarnybos, dirbančios su elektroniniais nusikaltimais visame pasaulyje, investuoja į mechanizmus, skirtuskovoti su sukčiavimu internete ir patartina, kad nukentėjusieji praneštų apie bet kokį piniginį ar kitokį sukčiavimą internete. Tačiauinterneto vartotojai gali likti budriai, skaitydami straipsnius apie sukčiavimą internete, pavyzdžiui, "Security Watch" tinklaraštį, be kitų medžiagų. Yrakelios galimybės pranešti apie sukčiavimą internete ir Federalinė prekybos komisija (FTK) kaip viena labiausiai patikimų organizacijųuž darbą.

Veiksmai, kurių imamasi siekiant pranešti apie sukčiavimą internete, yra prieinami internete, bet pirmiausia čiakai kurie įprasti būdai, iš pirmaujančių ekspertų Semalt ,Jasonas Adleras, kurį internetiniai sukčiai naudoja.

Verslo suktybė

Yra daugybė internetinių skelbimų, kuriuose žmonės gali prisijungti prie grupių. VerslasInterneto sukčiavimo sukčiavimai reikalauja didelių pinigų sumų, dalyvaujant ir atliekant nedidelius darbus internete, bet reikia pasirašyti ir išsiųstipinigai už narystę, mokymą, mokesčius ar įsigijimą. Galų gale paaiškėja, kad tai košmaras. Būk atsargus.

tapatybės vagystė

2004 m. Tapatybės vagystė buvo įrašyta į aukščiausią vartotojų skundą Jungtinėje KaralystėjeValstybes. Šio interneto sukčiavimo pavojai yra tokie griežti, kad jie gali visiškai prarasti visus pinigus aukų banko sąskaitoje. Šiameatvejai, sukčiai nuslėpti savo tapatybę, kad galėtų naudotis aukų kreditinėmis paskyromis. Aukos turėtų pranešti savo bankams, kredito biurui arbanedelsdami praneškite policijai.

"Web Database Scam"

Asmeninė informacija, pvz., Vairuotojo pažymėjimas ir pasas, naudojamas ligoninėse,bankai ir vyriausybinės organizacijos dažnai gali naudotis sukčiaujančiųjų ir viešai paskelbti internete. Informacija pasiekiama internetesukčiai už piktnaudžiavimą ir vyšnių pasirinkimą. Interneto sukčiavimai, susiję su duomenų bazių įsilaužimu, turėtų būti pranešami paieškos sistemoms, tokioms kaip "Google", "Yahoo"ir Bing pašalinti.

Imposter Scam

Sukčiavimas internete gali būti elektroninio pašto forma, kurioje prašoma piniginės pagalbos. Thesukčiavimai sugadina aukos draugo el. pašto paskyrą ir paprašo finansinės pagalbos per "Western Union". Yra keletas patarimųPCMag, kad išvengtumėte šios sukčiavimo internete formos.

Romance Scam

Sukčiavimas internete gali būti fantazijos forma. Taip pat žinomas kaip "catfishing"romantika sukčiai apima asmenį, kuris reikalauja būti įsimylėjęs aukai. Sukčiaujantis žmogus vilioja nukentėjusįjį nusiųsti pinigus kelionės ar medicinos reikmėmsišlaidos. Nenaudokite dovanų žmonėms, kurių nežinote.

Vartotojų sandoriai su užsienio įmonėmis

Tarptautinis vartotojų apsaugos ir vykdymo tinklas turi sistemąkuriame nagrinėjamas interneto sukčiavimas, susijęs su internetinių paslaugų teikėjų, kurie neteikia produktų, mokėjimo. Jei užsakymas internetu nepasiekiamasPirkėjas turi pranešti apie incidentą už pagalbą.

Investicijų į internetą sukčiavimas

Šlamštas gali sukelti sukčiavimą. Pasikonsultuokite su vertybinių popierių ir biržos komisijakai tu patenkate į šlamšto auka tapo sukčiai.

November 28, 2017
"Semalt": "Apgailestaujama" internete
Reply